Vše pro byt či dům


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/hbc-reality.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/hbc-reality.cz/www/includes/application.php on line 536

Dodávky pomáhají životu vysokoškoláků v Brně

Žít kvalitně v Brně z pozice studenta vysoké školy není tak jednoduché. Poslední průzkumy potvrdily, že si studenti pronajímají nevybavené byty, do kterých si pak za vlastní náklady pořizují nábytek a spotřebiče. Jak ale přenést takovou ledničku nebo postel? V těchto případech pomahá levná a spolehlivá služba AutorentaCar.

 

Tato služba je v podstatě pronájem dodávek za velmi přijatelné ceny na celý den. Pro studenty je však vytvořena speciální sleva. Díky tomu pohodlně převezou přes celé Brno na svůj byt gauč, který za levno splašili na Bazoši nebo sbazaru. 

 

Jaké dodávky AutorentaCar nabízí?

Většinou se jedná o značky Fiat. Jsou ve velmi zachovalém stavu, ale kdo potřebuje vyšolíchanou dodávku, když převáží staré nábytky?

Důležité je, že se služba vejde do přijatelné ceny. A ta je u AutorentaCar 500 na 4 hodiny. Toho využívají studenti, kteří se ve větším počtu na dodávku složí a přivezou třeba nábytek nebo spotřebič domů.

Čtěte o AutorentaCar více na www.autorentacar.cz