Vše pro byt či dům

Kanceláře z počátků milénia

Vpředu byznys vzadu párty. Všem moc dobré známý účes, jehož nositelem nebyl v devadesátých letech nikdo jiný než Jaromír Jágr. Devadesátá léta byla ostatně vůbec rozjetou dobou, kde zvláště například korporátní instituce fungovaly na dost volném životním stylu, pravidla neexistovala a drogy se podávaly k snídani.

 

S příchodem velkých firem amerického kapitalismu zažila Česká republika i boom co se výstavby kanceláří týče. Najednou zde totiž byla velká prázdnota a nekončící příval firem neměl odkud jednat. První vlna v té době navrhnutých staveb se dokončila někdy v polovině let 2000 - 2010.

V tu dobu se zde objevilo jako hub po dešti několik opravdu velkých a moderních komplexů. Mimo jiné Business park Brno, který v tomto městě na dlouhou dobu udával známku nejvyšší kvality a byl vysněným místem místních subjektů. Dnes už tyto budovy jsou nahrazený novějšími, a ty budou brzy nahrazeny dalšími. Stále ovšem drží velmi vysokou kvalitu, a zůstávají tak v hledáčku mnoha těch, kdo postupují ve svém podnikání dopředu a hledají nové místo, kam se vejde jejich rozrůstající podnik, a zároveň splní náročnost požadavků na kvalitu a služby.