Vše pro byt či dům

Jak zvýšit bezpečnost na pracovišti pomocí skrze jednoduché bezpečnostní značení schodišť.

bezpečnostní značení schodišť

Zaměstnavatele vždy zajímají možnosti, jak zvýšit bezpečnost na pracovišti a jedním z nich je právě bezpečnostní značení schodišť. Jak se s nimi zachází, kde je sehnat a jiné způsoby, jak zvýšit bezpečnost najdete v tomto článku.

Číst dál: Jak zvýšit bezpečnost na pracovišti pomocí skrze jednoduché bezpečnostní značení schodišť.

Odsávání prachu pro jemné i hrubé částice

Plíce jsou orgánem, které umožňují našemu tělu dýchat, tedy přijímat kyslík. Ten je poté vázán na krev a ta jej rozvádí do ostatních orgánů, zejména však mozku. Je velmi důležité, abychom dýchali vzduch čistý, bez mikroskopických částí nebo zárodků plísní, protože poté může dojít k nevratnému poškození organismu. Proto je nezbytné používat čističky vzduchu s odsáváním prachu.

odsávání prachu

Číst dál: Odsávání prachu pro jemné i hrubé částice

Výhody polystyrenových stropních desek

Stropní desky se používají při obkládaní stropů. Skvěle vám poslouží v případě, že váš strop je zničený a chcete poničené místa zakrýt. Další situací, kdy se můžete zvážit použití obkladových desek na strop je instalace bodových světel do stropu. A samozřejmě můžete zvážit použití stropních desek, pokud si chcete zkrátka váš domov zútulnit a zkrášlit. Jestli vás nadchlo použití desek na strop tak se pravděpodobně zaseknete u výběru materiálu. Na výběr máme v zásadě ze tří základních materiálů. A to z polystyrenu, s PVC fólií a nebo dřeva. My si dnes  ukážeme důvody proč zvolit právě polystyren k obložení vašeho stropu.

stropní obkladové desky

Výhody polystyrenových stropních desek


Polystyren je určitě levnou variantou při obkládání stropu. Na výběr máte z několika druhů obkladů, které můžou mít vždy jiný tvar, takže si můžete zvolit ten, který se vám líbí nejvíc. Výhodou je, že vypadají opravdu dobře, jsou levné a je s nimi díky minimální váze snadná manipulace. Jejich největší výhodou je možnost si kazety natřít na libovolnou barvu. A nebudete k tomu potřebovat ani žádnou speciální barvu, ale zkrátka běžnou malířskou barvu, kterou byste použili při natírání vaší stěny.