Vše pro byt či dům

sekční garážová vrata Brno

Vybíráme garážová vrata. Vedoucí postavení mají sekční garážová vrata

Celkový vzhled rodinného domy zastřešují moderní garážová vrata. Při jejich výběru byste měli brát v potaz kvalitu konstrukce i design, neboť vzhled by měl perfektně ladit s okny a vchodovými dveřmi. V následujících řádcích si prozradíme, jaká garážová vrata jsou k dostání a proč je ve vedení právě sekční varianta.  

Na garážová vrata jsou kladeny vysoké požadavky. V první řadě by měly splňovat české normy, což potvrzují příslušné certifikace garážových vrat. Dodací lhůty jsou různé. Některé firmy dodávají garážová vrata do měsíce, jiné do dvou měsíců.

Nabídka garážových vrat je pestrá

Aktuálně si můžete vybrat z několika provedení. Existují garážová vrata sekční, zdvižná, rolovací, dvoukřídlá, posuvná a atypická. Rozdíly jsou v pohánění. Levnějším řešením jsou garážová vrata s manuálním otevíráním, komfort však nabízí garážová vrata poháněná motorem.

Sekční garážová vrata Brno jsou TOP

Pakliže preferujete kvalitu, praktičnost a maximální funkčnost, potom vás uspokojí sekční garážová vrata Brno. Vyrábí se v několika rozměrových řadách a výrobce se neobrací zády ani individuálním požadavkům. Konstrukci tvoří lamely se šířkou v rozpětí 40 až 50 centimetrů. A jaká je cena sekčních garážových vrat? Ta se liší v závislosti na vašich požadavcích. Požadujete zateplení či nikoliv? Chcete manuální otevírání nebo pohánění motorem? Cenu ovlivňuje také výběr kování.

Jestliže sáhnete po motorovém pohonu s dálkovým ovládáním, nemusíte se obávat samovolnému zavření. Sekční garážová vrata Brno disponují pádovou brzdou, která zastaví nežádoucí pohyb.

Jaké jsou výhody sekčních garážových vrat?

  • Otevírání a zavírání není hlučné.
  • Otevírají se pod strom, čímž šetří místo v garáži.
  • Mají perfektní tepelně-izolační vlastnosti.
  • Pyšní se dlouhou životnost.
  • A vybrat si můžete z pestré palety barev.