Vše pro byt či dům

Co by měl splňovat nábytek do ordinace?

Vždy je dobré, když má nábytek do zubní ordinace jednotnou značku. Zajistíte si unifikovaný design a v případě potíží snad vyreklamujete klidně celou sadu. Jedním z nejkvalitnějších výrobců je Dentiss. Tento nábytek se dá osadit pracovní
plochou z umělého kamene Corian, přírodního kamene, který je vysoce odolný a kvalitní. Kartotéka Dentiss s pracovištěm sestry poskytuje 15 zásuvek pro karty pacientů, čili maximalizuje efektivitu práce. Pak už zbývá jen několik skříněk a mobilní pětizásuvkový kontejner shora osazený kaleným sklem pro vysokou mechanickou odolnost. Nábytek je vyráběn ve třech materiálových verzích čelních ploch s možností výběru odstínů. Výsuvy zásuvek jsou již v základním provedení vybaveny výsuvy s tlumením dojezdu.

Tlakové nádoby

Tlakové nádoby mohou sloužit jak na tekutiny, tak na plyny. To znamená, že můžete stlačit vzduch, kyslík, ale také užitkovou vodu, pitnou vodu či jiné tekutiny, které je potřeba uchovávat v tlakových nádobách. S tímto důmyslným systémem dostanete vysoké procento energie, protože stlačená látka jí produkuje více než nestlačená.
Tlakovým nádobám se také někdy říká expanzomaty, protože látka pod tlakem obsahuje energii, kterou můžete využít ve svůj prospěch. S tlakovými nádobami od Helíska budete mít tu pravou kvalitu za rozumnou cenu. Výroba kvalitních tlakových nádob je určitě složitý proces, ale tím vás nebudeme zatěžovat. Navštivte e-shop a vyberte si svou tlakovou nádobu.

Výstavní vitríny

Výstavní vitríny jsou určeny pro výstavní účely muzeí, galerií, archívů a knihoven prezentujících cenné předměty.
Vitríny mají zabránit vnikání polutantů, kolísání relativní vlhkosti a udržení stálejší teploty uvnitř vitríny. Ochraňují předměty před návštěvníky, často i před krádeží či vandalismem. Vzhledem k náročnosti udržet výstavní prostor bez kolísání teploty a vlhkosti, které často ovlivňují návštěvníci, jsou vitríny jednou z variant. Mimo ně lze použít zvlhčovače, nebo naopak odvlhčovače, případně finančně náročnou variantu ústředního klimatizačního zařízení. Vitríny proto musí zajišťovat bezpečnost uloženým předmětům, měli by být prachotěsné a lépe i vzduchotěsné, avšak měli by umožňovat regulaci relativní vlhkosti vzduchu.

Vitríny pro úřední desky

Možná to může znít překvapivě, ale zejména na vesnicích ale i v menších městech stále dominuje jako hlavní informační středisko náměstí, točny nebo zkrátka středy. Lidé jsou stále zvyklí sledovat tabuli, kolem které prochází více než oficiální stránky měst. Informační vitríny s vystavenými dokumenty přilákají pozornost nejvíce při změnách v územním plánu či jako smuteční desky. Je důležité, aby byly vyrobeny z kvalitního hliníkového materiálu, kvůli odolnosti proti povětrnostním podmínkám. Tyto vitríny jsou k dispozici jak jednokřídlé tak dvoukřídlé. Díky magnetickému podkladu je snadná aplikace papírů a plakátků. Pro obce a města jsou tedy vitríny jakou součást mobiliáře nezbytnou výbavou.

Co vyrábí Puidukoda?

V Estonsku v roce 1997 byl založen podnik pod názvem Puidukoda. Tento podnik se zaměřuje hlavně na zpracování dřeva. U nás v Česku tato společnost vznikla až v březnu pod mutací Puidukoda CZ s.r.o. jako zastoupení Puidikody OU z Estonska. Nabízí jak maloobchodní tak velkoobchodní řešení. V jejich sortimentu najdete palubky, hoblované produkty, hranoly apod., vše z kvalitního severského dřeva, převážně smrku, sibiřského modřínu a borovice. Další nabízenou službou společnosti jsou povrchové nátěry a jiné speciální úpravy dřeva. Puidukoda využívá moderní technologie, k dispozici má i flexibilní plně automatickou výrobní linku.