Vše pro byt či dům

zahradní domky Brno

Zahradní domek vám nesmí chybět

Pergoly, chatky, zahradní domky, malé sruby, boudy na nářadí – to jsou drobná stavení, která jsou budována ze dřeva. Vaši zahradu toto dřevěné stavení obohatí a poslouží k uskladnění různých věcí. Zahradní domky Brno se montují a prodávají profesionálními řemeslníky. Pojďme se podívat, proč by ani na vaší zahradě takový domek neměl chybět.

Zahradní domek je zrealizován během jednoho, dvou dnů. Záleží na velikosti domku a jeho provedení. Některé domky vám firma přiveze již smontované. Stačí pak takový domek umístit na zahradu a rovnou ho využít.

Kvalita zahradního domku

Kvalita zahradního domku je dána druhem dřeva a jeho fyzikálními vlastnostmi. Dřevo musí být dostatečně vysušené. Mezi nejčastější dřeviny, které se používají ke stavbě zahradních domků, patří smrk či modřín. Pokud jste ochotni si připlatit, potom si můžete koupit zahradní domek ze severského smrku.

Ale kvalita je žádoucí nejen u dřeva, ale i u spojovacího materiálu a u střechy. Střecha je řešena většinou trvalou krytinou.

Hledáte-li vhodné místo, kam uskladnit zahradní nářadí a nepotřebné věci, zahradní domek je ideální volbou. V letním období může sloužit také jako místo k přespání. A pokud domek vybavíte vytápěním, potom je možné k noclehu dům použít i v chladnějším období. 

Sklápěcí pergoly Placeo