Vše pro byt či dům

Pracovní rukavice

Práce v potravinářství sebou nese spoustu předpisů, nařízení či hygienických zákonů. Mimo jiné máte povinnost používat ochranné pracovní rukavice. V dnešní době, kdy se přenáší nejrůznější nemoci, se nejedná o bezdůvodné opatření. Pokud nebudete dodržovat základní hygienické předpisy, můžete dostat opravdu vysokou pokutu či dokonce zákaz činnosti. A to nemluvíme o tom, že pokud nebudete používat pracovní rukavice, přenesete na někoho nějakou nemoc, tak Vás může zažalovat. A tyto procesy jsou drahé, dlouhodobé a rozhodně vám jako majiteli obchodu či značky neprospějí.
Proto nezapomínejte na ochranné pracovní rukavice. Můžete je zakoupit i online u renomovaného českého výrobce. Stačí sedět doma za počítačem, vybrat a objednat.

Péče o bazén

Ti, kteří si můžou dovolit vlastní bazén, většinou tráví celý den prací a poté si chtějí užít relaxu bez starostí. Tak to však nefunguje nikde a také o bazén je třeba se starat. Když ale nevíte jak na to a přijde k nějaké poruše, jste "namydlení". Proto je zde firma BWS Přerov, která mimo samotných realizací bazénů poskytuje i pro zákazníky kompletní servis bazénů. BWS je vybaveno několika služebními vozy a technici jsou pravidelně odborně školení. Pokud naleznou jakoukoliv závadu, či chybný komponent, BWS zajistí jeho dodání a doplnění. Buďte mezi 250 klienty, o které se BWS Přerov pravidelně stará!

Druhy ponorných čerpadel

Ponorná kalová čerpadla do septiku, žumpy či kanalizační jímky se hodí zejména pro čerpání odpadní vody s obsahem fekálií z domácností, provozoven, obcí atd.
Obvykle na sacím otvoru nejsou opatřeny žádným sítem.

Kalová čerpadla s volným průchodem nečistot - větší průchodnost oběžným kolem

Kalové čerpadlo s řezákem - má obvykle větší tlak a menší výtlačnou přípojku, nehodí se pro čerpání odpadní vody s obsahem písku a abrazivních nečistot.

Sekačka je zábava!

Chcete si koupit kvalitní sekačku? Hledáte bohatou nabídku, ze které si můžete vybrat? Obraťte se na značku John Deere, kterou založil stejnojmenný americký kovář. V současné době je John Deere jedním z největších světových výrobců zemědělské techniky. Velmi oblíbené jsou sekačky John Deere, které se rozdělují ještě na ruční sekačky, skarfikátory, samojízdné sekačky, ale v nabídce jsou také komunální traktory, čelní žací stroje a John Deere nabízí i užitková vozidla.

Číst dál: Sekačka je zábava!

Bazén ven nebo dovnitř?

Horké téma pro letní nákupy jsou v posledních letech venkovní bazény. Každý chce mít svůj komfort na své zahradě, ale celá věc není jen záležitost nákupu a montáže. Musíte brát také v potaz náklady na provoz a celkovou využitelnost. Pokud se rádi čvachtáte i v zimě, bazén je ideální nainstalovat dovnitř domu. Jestliže se ale rádi jen tak válíte na sluníčku u vody, venkovní bazén je to pravé. Ideální je spojení se zastřešením. Zde ale riskujete, že se vám voda příliš oteplí a v horkých dnech je po osvěžení. Populární jsou v dnešní době nerezové bazény, které se dají rychle zrealizovat a mají dlouhou životnost. Z interiérových bazénů se začínají prosazovat keramické.

Nezapomeňte na brány a ploty!

Domy, hřiště či jakékoliv jiné bez správného oplocení? V dnešní době sebevražda! Zloději číhají na každém rohu a soused je schopen se s vámi hádat o 1 cm pozemku. A když je kvalitní oplocení k dispozici za rozumnou cenu ve výborné kvalitě, tak proč ne? Rodinná firma je záruka lidského přístupu a kvalitně odvedené práce. Nechejte si navrhnout plot u firmy DOBEŠ a rozhodně nebudete zklamáni.