Vše pro byt či dům

Chcete mít vlastní lázně? Poříďte si Swim spa.

Jste milovníky koupání, relaxace nebo plavání? Při pohledu ven to nevypadá na nějaké opalování nebo ležení u venkovního bazénu na zahradě. Situace se ale radikálně mění s výhřevem nebo zastřešením bazénu. Tyto investice jsou bohužel velmi významné a pro mnohé je to nedostupná varianta. Jak to jenom vyřešit! Už si dále svou hlavu nelámejte, řešením je pořízení klasické vířivky nebo Swim spa.

swim spa

Swim spa nebi vířivka, stačí si to jenom představit, přijdete unavení z práce a první, kam vás nohy povedou bude do místnosti nebo zimní zahrady, kde máte umístěnou krásnou vířivku nebo Swim spa s vyhřátou a křišťálově průzračnou vodou!

V předchozím odstavci jsem tento problém nakousnul, nyní se na něj podíváme detailněji. Před koupí je velmi důležité se rozmyslet, kam vířivku usadíme! Ono ideální místo je základem úspěchu a spokojenosti z celého produktu. Pokud vířivku umístíte na místo, kde je chladno nebo, kde vám není příjemně, zkrátka nemůžete čekat touženou relaxaci.

Vířivka vs. Swim spa

Vířivku jako takovou asi není třeba nijak zvlášť a detailně představovat. Jen v rychlosti se jedná o centrálně ovládanou koupací vanu se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Tato vana je uzpůsobena k masážním a relaxačním účelům. Konstrukčně jsou vířivky uzpůsobeny pro lehnutí nebo sednutí. Masážní trysky jsou umístěny na dně a po bocích a dělí se:

  • - vodní,
  • - vzduchové.

Vířivku si pořizujeme zejména tehdy, kdy si potřebujeme odpočinout po náročném dni v práci, nebo si užít zábavu s přáteli nebo dětmi. Na trhu nalezneme modely s konstrukcí:

  • - Pevně tvarovanou.
  • - Měkkou.

Pokud nejsme milovníci lázní, asi nebudete přesně vědět, co je to Swim spa. Pojďme si rozšířit obzory a říct si, co to vlastně je. Jedná se o kombinaci klasické vířivky a plaveckého bazénu. Swim spa je pro všechny, kteří mají rádi relaxaci v teplé vodě s bublinkami, nicméně milují také plávání. Swim Spa je vybavena protiproudem s různou intenzitou, a tak uspokojí snad všechny plavce. Jako jediný akrylátový bazén je speciálně navržený tak, aby sloužil k plavání a relaxování ve vířivce. Tato kombinace vám nabízí možnost kondičního plavání, cvičení nebo jen uvolnění a relaxace.

swim spa

Cena

Je lepší drahá nebo levná? To je dilema. Ale pamatujme, že šetřit se zrovna nevyplácí při koupi vířivky. U levných modelů číhá strašák, který se projeví až po několika sezónách provozu a to že náklady převyšují pořizovací cenu! Důležitým a určujícím aspektem by měla být spotřeba elektrické energie. Ta se pohybuje v rozmezích od stovek po tisíce korun za měsíc.

Kde koupit?

Dospěli jste k názoru, že zastřešovat svůj zahradní bazén nebudete, nicméně chcete relaxovat i v zimě? Nákup vířivky neb Swim spa je výborné rozhodnutí, kterého nebudete v budoucnu litovat. Kdo se nevyzná na trhu s vířivkami a Swim spa, doporučím vám světového výrobce Hydropool, který pochází z Kanady. Výrobky této společnosti se pyšní:

  • - Tepelným štítem HydroWise.
  • - Energetickou úsporností.
  • - Dokonalou filtrací vody.
  • - Mimořádně tichým chodem.