Vše pro byt či dům

Jak zařídit malý byt? Těchto 7 věcí vám nesmí chybět!

Zrovna jste se nastěhovali do nového malého bytu a nejste si úplně jistí, co vše je potřeba pro úplné nastěhování pořídit? Ať už máte malou garsonku, nebo větší dvoupokojový byt, těchto pár věcí vám v něm rozhodně nesmí chybět.

227-3 rohova-sedacka-alena

Univerzální stůl

Bez stolu se neobjedete. Ať už jej potřebujete na jídlo, nebo na práci, je třeba si aspoň malý stůl pořídit. Nejlepší jsou stoly s nastavitelnou výškou, protože je můžete používat jak při jídle, tak při dalších činnostech, které stůl vyžadují.

Sedací souprava

Sedací soupravy jsou naprosto perfektní náhrada za běžnou postel. Hlavně pokud si pořídíte rozkládací, na které se vyspíte stejně dobře, jako v normální posteli. Oblíbený typ je sedací souprava rohová, která poslouží jak ke spaní, tak k běžnému sezení. Dejte si ale pozor, aby měla kvalitní matraci.

 

Televize

Nepotřebujete ani kabelovku, stačí vám větší obrazovka s HDMI konektorem, pomocí kterého na televizi jednoduše napojíte počítač a můžete se koukat na internetové pořady.

Rozbočovací zásuvka

V malých bytech moc zásuvek nebývá. Proto se podle toho musíte zařídit a investovat do několika rozboček. Zase tak drahé ale nejsou a spolehlivě vás zbaví problémů s chybějícími zásuvkami.

Indukční deska


Garsonky bývají často bez sporáku, proto si musíte pomoct malou indukční deskou, díky které si budete moct uvařit alespoň základní jídla.

Látková skříň


Dřevěná skříň? Drahá a těžká. Zkuste raději koupit látkovou skříň, kterou můžete kdykoliv jednoduše poskládat a přesunout. A nepotřebujete k tomu ani bandu stěhováků.

Květináč


Květináčem krásně zaplníte prázdná místa v bytě. Navíc vás starost o rostliny může naučit zodpovědnosti.

Kde nábytek sehnat?


Při nákupu nábytku máte dvě možnosti.

  • Kamenný obchod
  • Internetové obchody

Internetové obchody s nábytkem jsou v poslední době velmi oblíbené, hlavně u mladých lidí, kteří is zatím nemohou dovolit vlastní auto, takže je nákup v kamenném obchodě složitá záležitost. Pokud hledáte internetový obchod s nábytkem, můžete si prohlédnout nabídku e-shopu www.nabytek-trend.cz.