Vše pro byt či dům

O umělou trávu je třeba také pečovat

Zdá se vám umělý trávník zašlý? Špatně z něj odtéká voda? Zkrátka není to, co to bývalo? Odpověď je jasná, zanedbali jste základní údržbu a po několika sezónách se projevilo herní zatížení právě tímto způsobem. Můžete tomuto tvrzení oponovat, protože při pořizování vás nalákali na „bezúdržbovost“. Není to tak úplně pravda. Tak jako o živý trávník na zahradě se musíte postarat i o umělou trávu. S tím rozdílem, že umělý trávník není potřeba sekat.

Číst dál: O umělou trávu je třeba také pečovat

Vyplatí se pořízení rekreační nemovitosti?

Záliba v chataření a chalupaření má v České republice dlouholetou tradici. Tento trend podnítil řadu realitních kanceláří a bank rozšířit své podnikání právě o tuto specifickou oblast. Je to velkou výhodou pro chataře, kteří tak mají snadnější přístup k tomuto typu nemovitostí, a to dokonce i v případě rekreačních novostaveb. V dnešní době je běžné tyto nemovitosti financovat hypotečním úvěrem či úvěrem ze stavebního spoření.

chaty a chalupy slovensko

Číst dál: Vyplatí se pořízení rekreační nemovitosti?

Ako postupovať pri výbere vyrovnávacieho mostíka

Stále častejšie sa v logistických centrách a väčších skladoch objavujú veľmi šikovní pomocníci, tzv. Vyrovnávacie mostíky. Čo to vlastne je? Tieto mostíky umožňujú preklenúť "dieru" medzi nakladacou rampou a ložnou plochou dodávky alebo návesu kamióna. Mostíky umožňujú pohodlnú a bezpečnú prepravu tovaru, prostredníctvom manipulačnej techniky.

vyrovnávacie mostík

Číst dál: Ako postupovať pri výbere vyrovnávacieho mostíka

Kanceláře z počátků milénia

Vpředu byznys vzadu párty. Všem moc dobré známý účes, jehož nositelem nebyl v devadesátých letech nikdo jiný než Jaromír Jágr. Devadesátá léta byla ostatně vůbec rozjetou dobou, kde zvláště například korporátní instituce fungovaly na dost volném životním stylu, pravidla neexistovala a drogy se podávaly k snídani.

 

Číst dál: Kanceláře z počátků milénia